Atpalaiduojantys masažai

IMG-415344727acb9bac877cfc771ce30c60-V

Atpalaiduojantis nugaros masažas su karštais akmenimis(40MIN)

Šis masažas rekomenduojamas žmonėms, kurių raumenys įsitempę, bet patinka švelnus masažas. Šiluma atpalaiduoja raumenis, todėl švelniais judesiais išmasažuojami gilesni audiniai.

Tai ypatingas, relaksacinis nugaros masažas, atliekamas karštais vulkaninės kilmės akmenimis. Masažo metu visiškai atsipalaiduojama ir subalansuojama energetinė pusiausvyra. Pasineriama į įvairių pojūčių pasaulį.

.

Pamirškite kasdienybę, pajuskite, kaip iš lėto gerėja Jūsų emocinė būsena ir kūnas prisipildo naujos energijos.

 

Kaina 35€

 

Paslaugos trukmė – 40min., masažo trukmė – 35 min.

IMG-4770d3647ca4436e09db15699d8fa22d-V

Atpalaiduojantis viso kūno masažas su karštais akmenimis(80MIN)

Šilto akmens prisilietimas turi ne tik malonų, bet ir gydomąjį poveikį – sumažina raumenų įtampą, pagerina kraujotaką, medžiagų apykaitą. Bet svarbiausia – atpalaiduoja, nuramina ir sušildo.

Akmenų masažo poveikis žinomas jau daugelį tūkstantmečių ir manoma, kad pirmieji karštų akmenų stiliaus masažą pradėjo naudoti havajiečiai, norėdami sušildyti kūną, atpalaiduoti raumenis bei nuraminti dvasią. Dėka akmens savybių išlaikyti šilumą ilgesnį laiką, masažo metu pasiekiamas gilesnis ir stipresnis poveikis nei masažuojant vien rankomis. Taip pat šis masažas dovanoja romantika, paslaptingumą, mistinį ritualą.

.
Karštų akmenų masažas veikia visas fiziologines ir psichines žmogaus funkcijas, palengvina lėtinius nugaros ir kaklo skausmus, detoksikuoja, giliai atpalaiduoja visą kūną, suteikia harmonijos ir ramybės būseną.

.

Kaina 59€

 

Paslaugos trukmė – 80min., masažo trukmė – 70 min.

IMG-24d152683e1941d02e2486304b7f7981-V

Atpalaiduojantis nugaros masažas (30MIN)

Pasimėgaukite atpalaiduojančiu nugaros masažu, kuris šiltais, maloniais judesiais išsklaidys susikaupusią įtampą, nerimą ir nuovargį. Malonūs aliejai su natūraliais kvapais atvers gyvenimą kitomis spalvomis, o raminanti muzika padės atsipalaiduoti ir atsiriboti nuo kasdienybes rūpesčių.

Atpalaiduojamojo masažo metu masažo specialistė naudoja lėtus, plačius bei švelnius glostomuosius judesius.

.

Kaina 20€

 

Paslaugos trukmė – 30min., masažo trukmė – 27 min.

IMG-c9984dd8c55afbfe3eff493ecbae38b4-V

Atpalaiduojantis viso kūno masažas (60/90MIN)

Tai ypatingai švelni, raminanti ir kūno harmoniją suteikianti procedūra, kuri padės Jums pailsėti po dienos darbų, nuimti stresą, įtampą ir pasinerti į teigiamų emocijų sūkurį.

Šios rūšies masažą rekomenduojame žmonėms, kurie nuolat stresuoja, dirba sunkų protinį ar fizinį darbą, jaučiasi viskam apatiški, nuolatos pavargę, nervingi ir sunkiai atsipalaiduoja. Masažo metu stimuliuojami tam tikri smegenų centrai, todėl kūnas išsiskiria vadinamąjį laimės hormoną endrofiną, kuris padeda nusiraminti, pasisemti pozityvios energijos ir atgauti sielos pusiausvyrą

 

Kaina 39/49€

 

Paslaugos trukmė – 60/90min., masažo trukmė – 50/80 min.

IMG-e8781bdf76c4e207039df55c00764658-V (3)

Relaksuojantis viso kūno chiromasažas (60MIN)

Tai įvairių technikų mišinys, sujungiantis atpalaiduojantį bei klasikinį masažo junginį. Dėl įvairių technikų maišymo užtikrinama intensyviausias poveikis.  Specialiais judesiais atpalaiduojami raumenys, palaipsniui užlieja malonus atsipalaidavimas ir ramybės jausmas. Šis masažas rekomenduojamas, kai susiduriama su raumenų skausmu ir nuovargiu, patinimais, sąstingiu.

Jei tokį masažą nusprendėte išmėginti pirmą kartą, masažuotojo atliekamų judesių įvairovė nustebins, tačiau verta prisiminti, kad chiromasažas visada yra pritaikomas pagal individualius poreikius, todėl gali būti atliekamas skirtingai.

 

Kaina 45€

 

Paslaugos trukmė – 60min., masažo trukmė – 50 min.

IMG-94c2088f7120ba1d73e9a53c60360b24-V (1)

AROMATERAPINIS VISO KŪNO MASAŽAS SU GINTARO AROMATU (60/90MIN)

Tai prabangi, gili ir atpalaiduojanti procedūra. Jos metu pasiekiama gili ramybė, atsipalaiduojama, mažėja įtampa, gėrėja nuotaika, dingsta galvos ir raumenų skausmai, gerinama šąlančių galūnių kraujotaka. Aromaterapiniam masažui atlikti naudojami eteriniai augalinės kilmės aliejai ir losjonai, kurie įtrinami į kūną įvairių masažo technikų deriniais. Jie minkština ir drėkina odą, suteikia jai atsparumo, daro ją tampresnę, elastingesnę, padeda tolygiai paskirstyti kūno šilumą, numalšinti skausmą ir pagerinti nuotaiką. Aromatiniai aliejai Jūsų odai suteikia blizgesio ir apsaugo nuo pirmalaikio senėjimo, o skambanti muzika, jauki aplinka ir subtili masažo technika skatina atsipalaidavimą, spartesnį sveikimą bei pasinėrimą į vidinius išgyvenimus ir savirealizaciją.

Masažo metu suvoksite save, pagerinsite bendrą organizmo veiklą ar tiesiog pasidovanosite sau malonų potyrį, kurio Jūs ir Jūsų kūnas tikrai nusipelnėte.

 

Kaina 45/55€

 

Paslaugos trukmė – 60/90min., masažo trukmė – 50/80 min.