Klasikiniai masažai

Tai stiprūs, stimuliuojantys bei visas raumenų grupes išmankštinantys masažai.

Tai stiprus, stimuliuojantis bei visas raumenų grupes išmankštinantis masažas, atliekamas raumenis įšildančiais, stipriais bei giliais judesiais. Ši efektyvi relaksacijos priemonė padeda pašalinti stresą, atpalaiduoti įsitempusius ir skaudančius raumenis, sumažinti galvos skausmą, išsivaduoti nuo nemigos. Be to, masažas stiprina patį žmogų: pagerina daugelio organizmo sistemų funkcionavimą, padeda gyti žaizdoms ir tonizuoja raumenis, suteikia naujų jėgų.

 

Tai viena seniausių ir efektyviausių priemonių, naudojamų sveikatai gerinti. Šis masažas ypatingai teigiamai veikia mūsų organizmą, pašalina įtampą ir stresą. Po masažo atslūgsta nugaros, galvos skausmai, atsipalaiduoja raumenys, išnyksta spazmai, atkuriamas sąnarių judrumas.

 

Masažo poveikis:

 

• Šalina nuovargį, stresą ir įtampą;

• Padeda esant chroniškiems nugaros skausmams;

• Padeda atsigauti po didelių fizinių krūvių;

• Puikiai veikia šąlančias galūnes;

• Puikiai tinka mažinti raumenų įtampą sėdimą darbą dirbantiems žmonėms.

• Oda darosi elastingesnė bei atsparesnė neigiamiems išorės poveikiams.

• Malšinamas skausmas sergant stuburo ir sąnarių ligomis.

Klasikinis viso kūno masažas turi ne tik medicininę naudą, bet ir  leidžia atsipalaiduoti bei pailsėti nuo kasdienių rūpesčių.

Masaže

 Klasikinis viso kūno masažas (60MIN)

Tai efektyvi relaksacijos priemonė, kuri padeda pašalinti stresą, atpalaiduoti įsitempusius ir skaudančius raumenis,  skatina odos ir gilesnių audinių kraujo apykaitą, sumažina galvos skausmus, išvaduoja nuo nemigos. Iš organizmo greičiau pasišalina medžiagų skilimo produktai ir raumenys geriau aprūpinami krauju. Masažo metu yra atliekami įvairūs judesiai; glostymas, trynimas, maigymas, vibracija

 

Kaina 29€

classicheskiy

Klasikinis nugaros masažas (30MIN)

Tai vienas iš veiksmingiausių būdų nusiraminti ir atsipalaiduoti. Terapinis metodas kompleksiškai apimantis fizinius, psichinius bei dvasinius gyvenimo aspektus. Masažas skirtas esant pavargusiems,įsitempusiems raumenims – kaklo,pečių ir nugaros srityse. Masažo metu atpalaiduojami raumenys,panaikinami nugaros skausmai.

 

Kaina 18€

detail-hands-massaging-muscles_155003-11559

Švediškas viso kūno masažas (60MIN)

Švediškas masažas – tai masažas, kurio metu išjudinami visi kūno raumenys. Jis rekomenduojamas jaučiantiems stresą, nerimą, esant nugaros raumenų įtampai, miego sutrikimams. Švediškas masažas sumažina nuovargį, pagerina darbingumą, pagerina sąnarių būseną bei visą savijautą, atsikratoma toksinų, kurie linkę kauptis raumenyse. Masažo metu gerai išmasažuojama nugara,visa apatinės galūnės dalis -kojų pirštai, pėdos viršutinis paviršius, padas, čiurnos sąnariai, blauzda, kelio sąnarys, šlaunis, klubo sąnariai, pilvo raumenys, krūtinės raumenys, viršutinės galūnės dalys – pirštai, riešo sąnarys, dilbis, žąstas.

Pagrindinis švediško masažo tikslas – padidinti deguonies pritekėjimą į kraują ir išlaisvinti toksinus, esančius raumenyse.

 

Kaina 35

young-woman-receiving-back-massage-spa-center_1139-1142

Švediškas nugaros masažas (40MIN)

Švediško masažo tikslas − atpalaiduoti įsitempusius raumenis, sumažinti jų nuovargį ir pagerinti žmogaus darbingumą. Taip pat padidinti deguonies pritekėjimą į kraują ir išlaisvinti toksinus, esančius raumenyse. Taikoma masažo technika tinka, kai klientas jaučia nervinę įtampą, sumažėjusį darbingumą, skundžiasi miego sutrikimais, viso organizmo disbalansu.

 

Kaina 25€

massage1

Klasikinis pečių ir kaklo masažas (30MIN)

Tai priemonė išsivaduoti nuo įtampos. Masažas profilaktiškai rekomenduojamas žmonėms, dirbantiems sėdimą darbą, ypač tiems, kurie ilgesnį laiką dirba kompiuteriu ar kitaip nuolat įtempia ir kenčia skausmą pečių juostos bei kaklo srityje. Šis masažas puikus susikaupusios raumenų įtampos šalinimas. Taikomas gydyti ostechondrozę, druskų susikaupimą, pečių-kaklo skausmą. Gerina kraujotaką, atpalaiduoja raumenis, ramina nervinę sistemą, šalina nuovargį, padidėjusį jautrumą, stresą, mažina nemigą.

 

Kaina 18 €

ventouse-cellulite-starvac

Giliųjų audinių vakuuminis nugaros masažas (40MIN)

Tai viena iš pažangiausių šių laikų profilaktikos ir gydymo priemonių, naudojama grožio ir sveikatos priežiūros srityje. Masažo metu į raumenis priplūsta daugiau kraujo, todėl jie geriau aprūpinami deguonimi ir maisto medžiagomis. Vieno vakuuminio nugaros masažo seansas efektyvumu prilygsta keliems, atliekamiems rankomis.

Atpalaiduoja įsitempusius nugaros raumenis, mažina skausmą, suaktyvina limfos apytaką, skatina odos ir poodžio medžiagų apytakos mikrocirkuliaciją, stiprina jungiamąjį audinį,  greitina gijimo procesus. Gerina savijautą, stiprina nervų sistemą, šalina stresą, ramina, stangrina odą.

 

Kaina 20€

 Limfodrenažinis viso kūno masažas be įvyniojimo (30MIN)

Limfodrenažinis masažas puikus būdas norinti normalizuoti ir atstatyti limfinės sistemos darbą. Šį masažą drąsiai galima vadinti gydomuoju, kadangi jis padeda jaustis geriau. Šis masažas suaktyvina kraujotaką, padeda greičiau organizmui pašalinti susikaupusius toksinus, mažinti svorį, greičiau regeneruojasi oda, pagerėja emocinė būsena, atsiranda daugiau energijos, sumažėja patinimų. Todėl net jei nejaučiate, kad Jums galimai sutriko limfinės sistema, išbandykite šį masažą profilaktiškai. Profilaktiškai atliekamas masažas padės išvengti daugelio bėdų, taip pat išlaikysite gražią, elastingą ir jauną odą.  

 

Kaina 15€

807055664.665.445.0.107.1.90

 Limfodrenažinis viso kūno masažas atliekamas rankomis (60MIN)

Tai speciali viso kūno masažo technika, kurios metu judesiai akcentuojami iš periferijos į centrą, tai yra limfos tekėjimo kryptimi. Dėl to suaktyvėja limfos ir kraujo apytaką, medžiagų apykaita, iš organizmo šalinami skysčiai ir toksinai. Masažo metu dirginama visa limfos sistema, dėl to gerėja organizmo tonusas, mažėja pabrinkimai, patinimai, stiprėja kraujagyslės, stangrėja oda.

Tai ypač efektyvus būdas šalinti celiulitą, mažinti kūno apimtis.

 

Kaina 27€

masaje_reductivo

Pilvo ir talijos masažas(30MIN)

Masažas ne tik atgaivina odą, sustangrina, pakelia jos tonusą, bet padeda atsipalaiduoti visam kūnui, sugrąžina jam jaunystę bei energiją. Pilvo ir talijos masažas taip pat gerina pilvo srities organų funkcijas, suaktyvina virškinimą bei žarnyne vykstančius procesus, suaktyvina viso organizmo kraujo ir limfos apytaką, padeda organizmui atsikratyti toksinų, skatina riebalinių liaukų veiklą;

 

 

Kaina 15 €

How-Does-Head-Massage-Help-In-Hair-Growth-862x402

Galvos masažas (20MIN)

Galvos masažas padeda nuraminti galvos skausmus ir aktyvina galvoje esančius nervus.Jis stimuliuoja galvos odą, pagreitindamas kraujotaką galvoje ir taip skatindamas plaukų augimą, plaukų šaknis, o taip pat padėdamas išvengti plikimo.Galvos masažo metu gerėja smegenų aprūpinimas deguonimi ir maisto medžiagomis, todėl gerėja atmintis ir miegas.Šis masažas šalina depresijos požymius, skatina viso organizmo fizinį aktyvumą bei gerina darbingumą.

 

Kaina 12€

Hands massage in the spa salon

Rankų ir plaštakų masažas (30MIN)

Masažas, kurio metu gerinama periferinė kraujotaka, padedanti išlaikyti galūnes šiltas, mažinamas rankų tirpimas bei sąnarių skausmas, o taip pat tai puikus būdas išsaugoti jaunatviškas ir žavias rankas. Plaštakų masažo metu atpalaiduojamas visas kūnas, atstatomos ir atjauninamos gyvybinės organizmo funkcijos, rankų oda suminkštėja, atjaunėja. Taip pat masažo metu skatinami rankų odos atkuriamieji procesai, atpalaiduojami raumenys, stiprinamos riešų sausgyslės, skatinama medžiagų apykaita, šalinamas nuovargis, gerinama kraujotaka rankų audiniuose.

 

Kaina 15€

legmassage

Juosmens ir kojų masažas (30MIN)

Šis masažas maloni ir veiksminga priemonė norintiems atsikratyti erzinančio juosmens maudimo ir kojų sunkumo. Juosmens ir kojų masažas puikiai tinka visiems, dirbantiems sunkų fizinį darbą, ilgai stovimą darbą žmonėms, nėštumo metu, jaunoms mamytėms, nešiojančioms mažylius. Ypač šis masažas tinkamas sportininkams po intensyvių treniruočių, kadangi atpalaiduoja įsitempusius raumenis ir padeda greičiau pasišalinti pieno rūgščiai iš raumenų. Masažas mažina skausmus, nuima įtampą ir nuovargį, stiprina raumenis, gerina juosmens paslankumą.

 

Kaina 18€

pies1-kHBE--620x349@abc

Pėdų masažas (20MIN)

Dirbate stovimą ar sėdimą darbą? Jaučiate maudulį ir sunkumą kojose, jos tinsta? Tuomet ši procedūra kaip tik Jums! Sakoma, kad pėdos – tai mūsų kūno veidrodis, atspindintis kiekvieno organo veiklą ir jos sutrikimus, todėl manoma, kad pėdų masažas teigiamai veikia įvairias organizmo sritis bei mažina tam tikrus negalavimus. Pėdų masažo nauda: išnyksta skausmas, šalinama nemiga ir galvos skausmai, taip pat mažinamas nuovargis, kojų patinimai. Šio masažo metu yra stiprinami pėdos kaulai, raumenys, bei raiščiai. Skatinama limfos bei kraujo apykaita.

 

Kaina 15€