Aparatinės liekninančios procedūros

Pas mus atliekamos išskirtinio efektyvumo aparatinės  kūno formų korekcijos procedūros, kurios šalina visų stadijų esančius celiulito paveiktus audinius ir koreguoja kūno formas. Masažai atliekami aukštos kokybės kosmetika ir Pasiekti kūno modeliavimo rezultatai yra ilgai išliekantys ir matomi jau po kelių procedūrų.

IMG-687e2d6fb24376de47dc1c6dae9c6ffd-V (2)

ELEKTROMAGNETINĖ LIEKNINAMOJI STIMULIAVIMO PROCEDŪRA

Sertifikuotas, neturintis analogų, prancūziškas, didelio efektyvumo kosmetikos įrenginys raumenų stiprinimui.

Unikaliu, elektromagnetinės technologijos, aparatu atliekamos procedūros metu, jūs ne tik sportuojate ir auginate raumenis, bet ir lieknėjate!

.

30 minučių procedūra atstoja:

– 3 valandas intensyvios treniruotės laiko;

20.000 raumenų susitraukimų;

– 20.000 pritupimų.

.

Taip pat vienos, 30 minučių, procedūros metu sumažinama 15% riebalų ir padidinama 10% raumenų masės.

Rekomenduojamos viso 6-10 procedūros maksimaliam rezultatui pasiekti, po 2 procedūras per savaitę.

Kūno vietos kurioms rekomenduojamos procedūros: pilvui, sėdmenims, šlaunims, rankoms, blauzdoms, moterims po gimdymo dubens dugno treniravimui. Taip pat puikiai tinka sustiprinti pilvuko raumenis ir odos perteklių po gimdymo!

Deginamas riebalinis audinys: greitas riebalų deginimo efektas. Staigūs ir stiprūs raumens sustraukimai atpalaiduoja biologiškai aktyvias medžiagas, sukelia greitą metabolinį atsaką, o tai sukelia riebalų ląstelių apoptozę (programuotą žūtį). Klinikinių tyrimų metu įrodytas net 19 procentų vidutinis riebalinio audinio sumažėjimas.

Moksliškai ištirta šiuolaikinė technologija, kurios metu veikiami ir raumenys, ir riebalai, tačiau neliečiamas joks kitas organizmo audinys. Aparato saugumas ir efektyvumas patvirtintas.

.

– Vienos procedūros kaina 50 eur.

– Perkant 6 procedūras vienos procedūros kaina 40 eur.

– Perkant 8-10 procedūras, vienos procedūros kainas 30 eur.

img

Limfodrenažinis kūno masažas su Q 1000 premium masažuokliu+liekninantis įvyniojimas (40/60min)

Norite pakoreguoti kūno formas ir atsikratyti celiulito? Išbandykite limfodrenažinę kompresinę terapiją – malonią, atpalaiduojančią procedūrą, imituojančią pulsuojantį masažą ir efektyviai gerinančią limfos tekėjimą.

 

Procedūros metu ant kojų, rankų ar juosmens užmaunami specialūs ilgų kojinių arba rankovių aplikatoriai. Aparatas, pripūsdamas aplikatoriuose esančias oro kameras, gerina limfos apytaką, tokiu būdu šalindamas organizme susikaupusius skysčius, šlakus bei toksinus, masažuodamas galūnes ir gerindamas ląstelių medžiagų apykaitą.

 

Dėl fizinio aktyvumo trūkumo ir kraujotakos pokyčių, susijusių su žmogaus amžiumi, įvyksta limfinės sistemos funkcijos sutrikimai, dėl kurių atsiranda celiulitas – riebalinio sluoksnio užsilaikymas ir distrofija. Limfodrenažinė terapija pagerina limfos cirkuliaciją, užtikrina dalinį skysčių pasiskirstymą arba dalinį pašalinimą iš organizmo, sugeba atstatyti celiulito pažeistas vietas ir kūno kontūrus.

 

Kaina 25/29€

64261006_2286351011414181_200677042620989440_o1560774710.jpg__resize__1200

TERMO AKTYVI PROCEDŪRA

Jau kurį laiką dirbame su kavitacija, radio dažniu ir šią procedūrą patobulinome. Šios procedūros Lietuvoje dar niekas neatlieka. Todėl norime pirmieji Jums pasiūlyti šią procedūrą, kuri yra skirta mažinti kūno linijas.

Procedūra atliekama kas 5-7 dienas. Kursas sudaro 6-8 procedūros.

Procedūrą sudaro:

-Ekspoliacinis šveitimas – atveriantis poras.

-,,Slim” liekninantis koncentratas- tai riebalinį audinį skaidantis koncentratas suaktyvinantis riebalines ląsteles. Tai vienintelis koncentratas pasaulyje patvirtintas moksliniais tyrimais, kuris stipriai suaktyvina riebalinį metobolizmą, aktyviai skaido riebalą iš giliai ir pasiekia vienus iš geriausių rezultatų.

-Termo aktyvus gelis – sustiprina koncentrato poveikį ir pojūtį.

-Lipo lazerių procedūrą- Lipo lazeriai neinvazinis gydymas yra laikomas vienu iš labiausiai novatoriškų metodų gydyti įsisenėjusias riebalų sritis, kada jos nereaguoja į dietą ir mankštą.

-Radioliftingas, kavitacija arba rankinis masažas.

Procedūros kaina ir trukmė.

Pilvui –  39€– 60min

Šlaunims sėdmenims –  49€ – 90min

 Pilvui su šlaunimis ir sėdmenimis- 59€-100min.

Kavitacija

KAVITACIJA

ULTRAGARSINIS RIEBALŲ TIRPDYMAS KAVITACIJOS APARATU.

Kavitacija – tai viena iš veiksmingiausių figūros korekcijos ir nereikalingų riebalų pašalinimo procedūrų, kuria gali būti atliekamas ir celiulito gydymas. Jos metu sukeliamos žemo dažnio (25–50 kHz) ultragarso bangos, suformuojančios „sprogstančius“ ir riebalines ląsteles sunaikinančius mikroburbuliukus. Jie tarsi „suplėšo“ ląstelių sienelę ir išlaisvina joje esančius riebalus: 90 proc. jų pasišalina į limfą ir 10 proc. iš karto į kraują.

Procedūros metu:

-Nepažeidžiama kraujagyslių, nervų ir kitų jungiamųjų audinių struktūra.

-Suardomi gilieji riebaliniai sluoksniai.

-Formuojamos kūno linijos

-Didinamas odos stangrumas ir elastingumas.

-Gali būti išjudinama nusistovėjusi limfa – pagreitinamas limfos nutekėjimas ir toksinų pašalinimas.

-Pagerinama mikrocirkuliacija ir atkuriama kraujotaka.

 

Tai tinkamas pasirinkimas klientams su nedideliu ir vidutiniu antsvoriu: efektyvumą padidina įvairūs masažai (taip pat ir limfodrenažinis), fizinis aktyvumas, saikinga mityba. Ultragarsinės gydymo procedūros tinka tiek moterims, tiek vyrams, kurie nori be chirurginių operacijų pakoreguoti ir suformuoti kūno linijas, sumažinti norimų kūno vietų apimtis, pagerinti odos struktūrą, sumažinti celiulito požymius.

Kavitacija atliekama nugaros, pilvo, juosmens, klubų, sėdmenų, šlaunų, žastų bei veido srityje. Visi klientai pabrėžia, kad ši procedūra nesukelia jokio skausmo ar diskomforto. Didelis privalumas, jog nereikia jokios specialios priežiūros – pacientas gali iš karto maudytis, eiti į darbą arba sugrįžti prie kitos įprastinės veiklos.

Celiulito gydymas ir kitos kūno tobulinimo procedūros gali būti atliekamos naudojant tokius antgalius: vakuuminį, ultragarsinį ir kavitacinį. Veido procedūroms pritaikytas specialus antgalis – jautresnei zonai.

Dalinis kūno linijų formavimo rezultatas matomas jau po 2–5 procedūrų, tačiau ilgesniam efektui pasiekti rekomenduojamas gydymo kursas yra 10–15 procedūrų. Jų skaičius priklauso nuo amžiaus, bendros organizmo būklės, medžiagų apykaitos, hormonų pusiausvyros, celiulito stadijos.

Kavitacija tobulai tinka:

-Celiulito gydymui.

-Riebalų susikaupimo pertekliaus sumažinimui.

-Netobulų formų korekcijai.

-Lipomos ardymui.

-Riebalų sluoksnio apimties mažinimui.

-Po liposakcijos operacijos likusių defektų koregavimui.

 

Kavitacija šlaunų sėdmenų zonai

(70min) 45€

Kavitacija pilvo zonai

 (30min) 32€

Kavitacija rankų zonai

(30min) 32€

813_original

Vakuuminis anticeliulitinis, stangrinantis viso kūno masažas (30/60min)

Gydymas vyksta veikiant kraujotakos ir limfotakos sistemas bei poodinį jungiamąjį audinį, kuris dėl celiulito formavimosi yra susilpnėjęs. Šio masažo metu yra detoksikuojamos organizmo ląstelės, suaktyvėja medžiagų apykaita, prasiplečia nefunkcionuojantys  kapiliarai, todėl į juos lengviau patenka kraujas ir pagerėja audinių aprūpinimas deguonimi. Po procedūros oda tampa lygesnė, elastingesnė ir gražesnė.

 

Kaina 25/39€


Norint pasiekti geresnių rezultatų, vakuuminį masažą galima atlikti, papildomai su:


Limfodrenažiniu masažu su Q1000 premium masažuokliu (80min) 42€

Limfodrenažiniu masažu su Q1000 premium masažuokliu+įvyniojimu cello geliu (80min) 49€

9P8A7240

Kriolipolizė

Kriolipolizė – neinvazinė procedūra, skirta sumažinti poodinį kūno riebalų sluoksnį (pilvo, šlaunų, nugaros, sėdmenų, rankų zonose). Ši procedūra atliekama šaldančio vakuumo aparatu, kurio veikimo principas: laipsniškai, kontroliuoti odos audinių vėsinimą ir taip užtikrinti saugų kūno formų dailinimą.

Procedūros metu tarp paciento odos ir prietaiso antgalio sukuriamas vakuumas užtikrina stiprų, tolygų ir nenutraukiamą audinio šaldymą.
Dėl specialaus įrenginio mechanizmo, veikiamos srities temperatūra palaipsniui sumažinama nuo 37 °C iki  -12°C. Tai optimali temperatūra, paveikianti būtent riebalines ląsteles ir tuo pačiu nedarydama jokio poveikio aplinkiniams audiniams.

Procedūra tinkama bet kokio amžiaus vyrams ir moterims, norintiems:
– sumažinti riebalinį audinį;
– sustangrinti odą;

Po pirmos procedūros vidutiniškai pasišalina 25-45% riebalinio audinio, t.y. 3mm -1.5cm Maždaug pusė jų pasišalina per 15dienų, bet paprastai ryškus efektas aiškiai matomas po 3-4savaičių.
Po kurso procedūrų, šalčio terapijos paveiktose vietose, riebalinis audinys sumažėja net iki 60-70%.

Rekomenduojama atlikti 2-5 procedūras (priklausomai nuo riebalinio audinio kiekio). Procedūros atliekamos kas 3-4savaites.

 

PROCEDŪROS KAINA

1 aplikatorius-  30€

2 aplikatoriai – 60€

3 aplikatoriai – 90€

4 aplikatoriai – 120€

6 aplikatoriai – 180€

 

*Perkant 3-ejų procedūrų kursą ar daugiau, taikoma 20% nuolaida

9P8A7204

LIPO LAZERIAI

Lipo Lazerių procedūra tai;

-kūno formų korekcija sumažinant riebalines ląsteles;
-celiulito ir strijų mažinimas, audinių metabolizmo skatinimas;
-limfinės sistemos stimuliacija, mikrocirkuliacijos gerinimas;
-kolageno sintezės stimuliacija, odos elastingumo atstatymas.

Lipo Laszeriai neinvazinis gydymas yra laikomas vienu iš labiausiai novatoriškų metodų gydyti įsisenėjusias riebalų sritis, kada jos nereaguoja į dietą ir mankštą.

Šaltųjų diodų Lipo Lazerių skleidžiamos bangos prasiskverbia per odos paviršių ir stimuliuoja riebalinių ląstelių membraną, keisdamos jų pralaidumą. Taip bendras riebalinių ląstelių dydis sumažėja ir yra išlaisvinami tarpląsteliniai riebalai, kurie palaipsniui pasišalina per kūno natūralias medžiagų apykaitos funkcijas, nesukeldami jokių žalingų fiziologinių padarinių, nes šis riebalų pašalinimo procesas vyksta palaipsniui.
Didesnis kiekis (90 proc.) iš riebalinių ląstelių išsilaisvinusių skystųjų riebalų pasišalina natūraliu būdu — per organizmo limfotakos sistemą, o likusi dalis (10 proc.) — per kraujotaką.

Po vienos Lipo laserių  (30 min.) procedūros, kūno apimtys sumažėja 1-3 cm.

Apčiuopiamas rezultatas pastebimas atlikus 8 procedūrų kursą, o ilgalaikis — 12 procedūrų kursą.

 

Lipo lazeriai pilvo zonai

(30min) 25€

Lipo lazeriai šlaunų zonai

(60min) 30€

Lipo lazeriai rankų zonai

(30min) 25€

9P8A7190-2

RADIO DAŽNIS SU VAKUUMU

Radijo liftingo (termoliftingo) poveikis yra lokalus ir veikia tik apdorojamoje vietoje. Odos epidermis išlieka saugus, dermoje ir giliau esančiuose sluoksniuose audiniai gali įšilti net iki 65C, dėl ko ištįsusios ir spiralinę formą praradusios kolageno skaidulos vėl susitraukia, sustorėja, „sutempdamos“ odos karkasą. Tuo pačiu metu labai aktyvuojami fibroblastai, kurie atsakingi už naujų kolageno ir elastino skaidulų gamybą.

Dermomasažinio vakuumo procedūra yra neinvazinė ir saugi, palaikanti natūralius organizmo procesus. Procedūros metu kūnas masažuojamas specialiu antgaliu.
Šis masažas ypač taikomas celiulito pažeistoms sritims.Vakuuminis masažas:
– pagerina kraujotaka bei limfos apytaką,
– aktyvina medžiagų apykaitą,
– didina audinių aprūpinimą deguonimi bei gerina odos ir gilesnių audinių mitybą,
– malšina skausmą,
– atpalaiduoja raumenis, ramina nervų sistema.

Radio +vakuumas šlaunų sėdmenų zonai

(70min) 45€

Radio +vakuumas pilvo zonai

 (30min) 32€

Radio +vakuumas rankų zonai

(30min) 32€