Lazerinė epiliacija

Vargina nepageidaujami plaukeliai? Nežinote kaip su jais kovoti?
Išbandykite epilaciją Diodo lazeriu ar depiliaciją vašku ir džiaukitės švelnia bei lygia oda!

plaukelių šalinimas

Epiliacija Diodo lazeriu

Šiuolaikinis auksinis standartas ilgalaikiam ir nuolatiniam plaukų šalinimui yra plaukų šalinimas lazeriu.

 

TAI PROFESIONALUS, VIENAS IŠ GALINGIAUSIŲ IR GREIČIAUSIAI VEKIANČIŲ SAVO KLASĖJE PLAUKŲ ŠALINIMO LAZERIŲ. TODĖL PROCEDŪRA YRA NE TIK YPAČ SAUGI, EFEKTYVI, BET IR BESKAUSMĖ

Plaukų naikinimas lazeriu, o būtent vienu galingiausiu Diodo lazeriu, užtikrina gerus rezultatus dėl jo išskiriamos 808 nm bangos, kurią geriausiai sugeria plaukuose esantis melaninas.

Puikiai tinka European, Indian ir African odos tipams, bei efektyviai šalina ypač šviesius ir tamsius plaukus.

Tai viena iš populiariausių kosmetikos procedūrų pasaulyje, plaukelių šalinimas lazeriu suteikia greitą, veiksmingą ir saugų rezultatą. Ši procedūra puikiai tinkanti pacientams, kurie yra pavargę nuo plaukų skutimo, rovimo ir depiliacijos vašku, kai po procedūrų atsiranda plaukų įauginėjimas, bėrimai odoje. Be to, plaukelius lazeriu galima šalinti bet kurioje kūno vietoje, todėl visiškai panaikinama būtinybė juos skusti arba rauti pincetu.

Kokiose srityse gali būti šalinami plaukai lazeriu?

Dažniausiai lazerinė depiliacija atliekama veido ir kūno srityse moterims: viršutinės lūpos, smakro, skruostų, pažastų, rankų, bikini linijos ir kojų plotuose. Vyrams pečių juostos, pažastų, rankų, nugaros, krūtinės ar pilvo srityse. Gero masažo namuose, naujuoju lazeriu yra galimybė šalinti plaukus, bet kurioje kūno vietoje.

Kiek lazerinės depiliacijos procedūrų reikės atlikti?

Ankstyvojoje augimo fazėje plaukas turi daugiausiai pigmento melanino, todėl reikia atlikti pakartotines procedūras, norint „sugauti” kuo daugiau plaukų šioje fazėje. Vidutiniškai atliekamas 8 procedūrų kursas. Dažnai jau po 3 lazerinės depiliacijos Diodolazeriu procedūrų matomas pageidaujamas rezultatas. Po 1 procedūros plaukai iškrenta, ilgam laikui sumažėja jų kiekis, o ataugę tampa plonesni, mažiau matomi ir suteikiantys odai žymiai mažesnę kosmetinę problemą. Jau po pirmų procedūrų plaukai neįauginėja. Procedūros atliekamos kas 4 – 6 savaites. Diodo lazerio procedūrų rezultatai yra ilgalaikiai. Priklausomai nuo organizmo hormoninio fono, vėliau gali būti atliekamos labai retos, 1 kartą į metus palaikomosios procedūros.

Ką reikia žinoti prieš atliekant depiliaciją lazeriu?

vengti aktyvesnės saulės mažiausiai 3 savaites prieš lazerio procedūras. Naudokite saulės apsauginius kremus, kuriuose saulės apsauginiai faktoriai SPF būtų 50, netepkite odos savaiminio įdegio kremais.

Nepešioti, nešalinti plaukų vašku 1 mėnesį prieš procedūrą. Visi kiti plaukų šalinimo būdai, pvz.: skutimas, kirpimas, kurių metu lieka plauko šaknis, yra galimi. Į procedūrą reikia ateiti su švaria oda, plaukai turi būti nuskusti tą pačią dieną arba iš vakaro. Pastaba: veido srities skusti nebūtina.

1 savaitę prieš procedūras netepti odos dirginančiais preparatais, tokiais kaip glikolio rūgštis ar retinoidai ir kt.

Jei vartojate tam tikrus fotosensibilizuojančius vaistus, būtinai informuokite apie tai savo gydytoją ar specialistą.

Jei oda šviesi, o plaukas tamsesnis, tuo atveju lazerinės depiliacijos procedūros yra efektyviausios.

Perioralinės virusinės pūslelinės atveju gali būti paskirta priešvirusinė terapija, jei lazerinės depiliacijos procedūra bus atliekama veido srityje.

Jei esate nėščia, procedūra nebus atliekama. Taip pat nerekomenduojame jei planuojate pastoti, ar maitinate kūdikį.

 

Antakiai 

30€

Viršutinė lūpa

30€

Smakras

40€

Skruostai

30€

Kaklas

50€

Pečių juosta

60€

Abiejų pažastų srityse

60€

Abiejų dilbių srityse

80€

Abiejų žastų srityse

65€

Krūtinė

70€

Pilvas

60€

Klasikinis bikini

65€

Abiejų blauzdų ir kelių srityse

120€

Abiejų šlaunų srityse

100€

Nugara

120€