Liekninantys masažai atliekami rankomis

Ne visiems aparatinės procedūros yra malonios. Kai kuriems žmonėms daug labiau patinka rankomis atliekamos procedūros. Rankomis atliekami masažai taip pat veiksmingai padės sulieknėti bei atsikratyti celiulito ar viršsvorio.

Anticeliulitinis ir modeliuojantis masažas (60min)

Stangrinantis masažas – tai vienas iš būdų kovoti su celiulitu ir taikomas kartu su tinkama mityba bei reguliaria mankšta. Šis masažas skirtas tam tikroms probleminėms kūno sritims – šlaunims, sėdmenims, pilvui ir rankoms, tuo pačiu išmasažuojant ir visą kūną.

Masažas atliekamas naudojant specifinius gilius bei stiprius masažo judesius bei specialų liekninantį masažo aliejų, kurio dėka veikiamas ne tik paviršinis, bet ir giluminis odos sluoksnis, skatinant medžiagų apykaitą, tirpdant riebalines sankaupas ir tokiu būdu lyginant bei stangrinant odą.

Atliekant šį masažą reguliariai, jis padeda pasiekti itin puikių rezultatų – oda tampa lygi ir stangri, o kūno apimtys – žymiai mažesnės bei dailesnės.

.

Kaina:  30min- 29€

            60min- 39€

DSC_8958

Anticeliulitinis viso kūno masažas su Derma Slim kūno kauke

Anticeliulitinis masažas su įvyniojimu skirtas norinčioms pagražinti kūno linijas, išvalyti kūną nuo susikaupusių toksinų, pagerinti odos būklę, atstatyti jos elastingumą, atsikratyti celiulito ir pagerinti bendrą organizmo savijautą.

 

Kaina:  90min- 59€

            60min- 49€

limfodrenažas su cello geliumi

Anticeliulitinis masažas + limfodrenažinis masažas + cello gelis (80min)

Tai išimtinai natūralus, efektyvus ir saugus būdas ilgam sumažinti kūno matmenis, detoksikuoti organizmą ir išvalyti odą. 

Procedūra skirta didelėms ir įsisenėjusioms  celiulito žymėms bei riebalų sankaupoms šalinti. Tai intensyvi procedūra, turinti termogeninį poveikį kūnui, padedanti sumažinti celiulito žymes, gerinanti mikrocirkuliaciją ir stimuliuojanti lipolizę.

 

Kaina 42€

DSC_8948

Anticeliulitinis  masažas+ detoksikuojantis  įvyniojimas su jūrų dumbliais (90min)

Tai ypač veiksmingas anticeliulitinis rankinis masažas su detoksikuojančiu jūros dumblių įvyniojimu, kuris itin efektyviai veikia celiulitą, kojų tinimą, šalina poodines riebalų sankaupas bei užmaskuoja pilvo ir liemens odos riebalinio audinio ydas.

 

Kaina 42€