Liekninantys masažai atliekami rankomis

Ne visiems aparatinės procedūros yra malonios. Kai kuriems žmonėms daug labiau patinka rankomis atliekamos procedūros. Rankomis atliekami masažai taip pat veiksmingai padės sulieknėti bei atsikratyti celiulito ar viršsvorio.

Stangrinantis ir modeliuojantis masažas (60min)

Specialus modeliuojantis masažas padailina kūno formas ir padeda išskaidyti celiulito sankaupas. Lieknėjimo procedūroms labai plačiai naudojama kava, šokoladas, purvas, jūrų dumbliai. Vartojami išoriškai, šie produktai turi liekninančių ir stangrinančių savybių.

 

Kaina 27€

honigmassage-buchinger-klinik-3000x2000.1509549643

Anticeliulitinis viso kūno masažas su medumi (60min)

Ypač efektyvus yra medaus masažas. Jis labai tinka norintiems atsikratyti viršsvorio arba celiulito. Šios procedūros metu labai aktyviai stimuliuojama kraujotaka ir limfotaka, todėl pašalinami toksinai. Meduje esančios veikliosios medžiagos paverčia odą glotnia ir elastinga. Po masažo dingsta celiulito požymiai, organizmas apsaugomas nuo druskų kaupimo ir paspartėja medžiagų apykaita.

 

Kaina 27€

Liekninantis kūno masažas + ChocoSlim įvyniojimas + infraraudonųjų spindulių terapija (80min)

Tai išimtinai natūralus, efektyvus ir saugus būdas ilgam sumažinti kūno matmenis, detoksikuoti organizmą ir išvalyti odą. 

Procedūra skirta didelėms ir įsisenėjusioms  celiulito žymėms bei riebalų sankaupoms šalinti. Tai intensyvi procedūra, turinti termogeninį poveikį kūnui, padedanti sumažinti celiulito žymes, gerinanti mikrocirkuliaciją ir stimuliuojanti lipolizę.

 

Kaina 28€

Termoaktyvus liekninantis įvyniojimas su cello geliu (60min)

Tai ypatinga anticeliulitinė/liekninamoji procedūra, skirta  efektyviai kovoti su didesnėmis riebalų sankaupomis, įsisenėjusiu celiulitu, strijomis ir padidėjusiu kūno svoriu. Šis ypač efektyvus kūno įvyniojimas šiluminiu principu sumažina kūno apimtis 0,5-1 cm jau po vienos procedūros. Procedūra tinka įvairioms probleminėms zonoms – talijai, viršutinei rankų daliai, pilvui, šlaunims ar kelių zonai, jei yra susikaupusių riebalų.

 

Kaina 25€

Untitled design (5)

Anticeliulitinis rankinis masažas+šildantis detoksikuojantis  įvyniojimas su jūrų dumbliais (90min)

Tai ypač veiksmingas anticeliulitinis rankinis masažas su detoksikuojančiu jūros dumblių įvyniojimu, kuris itin efektyviai veikia celiulitą, kojų tinimą, šalina poodines riebalų sankaupas bei užmaskuoja pilvo ir liemens odos riebalinio audinio ydas.

 

Kaina 38€