Atpalaiduojantys masažai

Puikiai tinka norintiems pailsėti, greitai atgauti jėgas, susikaupti, atpalaiduoti ne tik kūną, bet ir mintis bei sielą.

Atpalaiduojantys masažai – tai visiškai nauji potyriai: maloni aplinka, kvapnūs aromatai, lengvi muzikos garsai, švelnūs masažuotojo rankų judesiai….

 

Masažo poveikis:

• Gerina kraujo apytaką, atpalaiduoja ar stimuliuoja

• Šalina nemigą, švelnina stresą, suteikia fizinių bei dvasinių jėgų

• Švelniai atpalaiduoja kūno raumenis

• Pašalina įtampą, mažina stresą

• Sugrąžina gerą nuotaiką

• Grąžina gerą savijautą ir pašalina nuovargį

• Ramina, šalina nemigą

• Gerina kūno odos būklę

 

Raminantys muzika, maloni aplinka, mėgstami aromatai ir švelnus masažas – visa tai, ko reikia, kad gerai atsipalaiduotum ir pailsėtum. Darant šį masažą sukuriama ypatinga aplinka, tad nenuostabu, kad klientai iš malonumo užmiega. Valandos ramybės seansas leidžia pajusti tikrą palaimą tiek kūnui, tiek sielai.

massage-660

Atpalaiduojantis nugaros masažas (30MIN)

Pasimėgaukite atpalaiduojančiu nugaros masažu, kuris šiltais, maloniais judesiais išsklaidys susikaupusią įtampą, nerimą ir nuovargį. Malonūs aliejai su natūraliais kvapais atvers gyvenimą kitomis spalvomis, o raminanti muzika padės atsipalaiduoti ir atsiriboti nuo kasdienybes rūpesčių.

Masažas skirtas esant pervargusiems, įsitempusiems raumenims kaklo, pečių ir nugaros srityse.Masažo metu atpalaiduojami raumenys, panaikinami nugaros skausmai. Taip pat šis masažas rekomenduojamas jaučiantiems skausmus stuburo srityje, tirpstant rankoms.

 

Kaina 15€

Pourquoi essayer l'aromathérapie _

Atpalaiduojantis viso kūno masažas (60/90MIN)

Tai ypatingai švelni, raminanti ir kūno harmoniją suteikianti procedūra, kuri padės Jums pailsėti po dienos darbų, nuimti stresą, įtampą ir pasinerti į teigiamų emocijų sūkurį.

Šios rūšies masažą rekomenduojame žmonėms, kurie nuolat stresuoja, dirba sunkų protinį ar fizinį darbą, jaučiasi viskam apatiški, nuolatos pavargę, nervingi ir sunkiai atsipalaiduoja. Masažo metu stimuliuojami tam tikri smegenų centrai, todėl kūnas išsiskiria vadinamąjį laimės hormoną endrofiną, kuris padeda nusiraminti, pasisemti pozityvios energijos ir atgauti sielos pusiausvyrą

 

Kaina 27/33€

massage-05

Relaksuojantis viso kūno chiromasažas (60MIN)

Tai rytų filosofijos, europietiškų, rytietiškų masažo technikų bei amerikietiškos chiropraktikos sintezė. Chiromasažas rekomenduojamas esant raumenų nuovargiui, sustingimui, suglebimui ar patinimams. Jis sumažina raumenų įtampą, pagerina kraujotaką, raumenų tonusą, medžiagų apykaitą. Po masažo jausitės pailsėję ir atsigavę.

 

Kaina 28€

massage3

AROMATERAPINIS VISO KŪNO MASAŽAS (60/90MIN)

Tai prabangi, gili ir atpalaiduojanti procedūra. Jos metu pasiekiama gili ramybė, atsipalaiduojama, mažėja įtampa, gėrėja nuotaika, dingsta galvos ir raumenų skausmai, gerinama šąlančių galūnių kraujotaka. Aromaterapiniam masažui atlikti naudojami eteriniai augalinės kilmės aliejai ir losjonai, kurie įtrinami į kūną įvairių masažo technikų deriniais. Jie minkština ir drėkina odą, suteikia jai atsparumo, daro ją tampresnę, elastingesnę, padeda tolygiai paskirstyti kūno šilumą, numalšinti skausmą ir pagerinti nuotaiką. Aromatiniai aliejai Jūsų odai suteikia blizgesio ir apsaugo nuo pirmalaikio senėjimo, o skambanti muzika, jauki aplinka ir subtili masažo technika skatina atsipalaidavimą, spartesnį sveikimą bei pasinėrimą į vidinius išgyvenimus ir savirealizaciją.

Masažo metu suvoksite save, pagerinsite bendrą organizmo veiklą ar tiesiog pasidovanosite sau malonų potyrį, kurio Jūs ir Jūsų kūnas tikrai nusipelnėte.

 

Kaina 30/37€

unnamed

HAVAJIETIŠKAS MASAŽAS (60 MIN)

Havajietiškas masažas, dar kitaip vadinamas LOMI – LOMI – sujungia dviejų mistinių senovės Havajų gydomųjų tradicijų mokymus – „Kahunų“ techniką ir „Lomi-Lomi“ masažą.
Masažuojant naudojamos rankos, dilbiai ir kūno jėga. Naudojami ilgi, nenutrūkstami dilbių ir rankų plaštakų judesiai, kurie sukuria švelnaus bangavimo įspūdį….šį įspūdį sustiprina pojūtis gulint ant šildomos vandens lovos.

Dėl įvairaus intensyvumo nenutrūkstamų ritmiškų judesių susidaro nepakartojamas įspūdis, kad vienu metu dirba keturios rankos…

„Lomi-Lomi“ masažą, dar vadinamą gydančiojo prisilietimo masažu, praktikuoja Havajų išminčiai. Tikima, kad rankų prisilietimu panaikinama kūne susikaupusi įtampa, energiniai „blokai“, masažas atpalaiduoja, padeda nusiraminti, sukuria harmoniją bei teigiamą energijos balansą visame kūne, išlaisvina neigiamą energiją ir taip padeda jos atsikratyti. Masažui naudojame kokosų masažo aliejų, raminančius kvapus, havajietišką muziką…

k

Kaina 55€