Vasario mėnesio pasiūlymai

4

Klasikinis nugaros masažas
5 kartai 72€

(30MIN)

5 klasikiniai nugaros masažai už 4-ių kainą

 

Tai vienas iš veiksmingiausių būdų nusiraminti ir atsipalaiduoti. Terapinis metodas kompleksiškai apimantis fizinius, psichinius bei dvasinius gyvenimo aspektus. Masažas skirtas esant pavargusiems,įsitempusiems raumenims – kaklo,pečių ir nugaros srityse. Masažo metu atpalaiduojami raumenys,panaikinami nugaros skausmai.

5

 Veido procedūra

“All-inclusive” 39€

 (70MIN)

Savo vertę žinanti moteris žino, ko jai reikia: nepriekaištingos išvaizdos, gyvybe ir sveikata alsuojančios ir švytinčios veido odos.
Mes padėsime Jums atrodyti puikiai!

City Life (2)

Krioterapijos (kriolipolizės) procedūra 55-100€

 (30-60MIN)

Krioterapija – neinvazinė procedūra, skirta sumažinti poodinį kūno riebalų sluoksnį (pilvo, šlaunų, nugaros, sėdmenų, rankų zonose). Ši procedūra atliekama šaldančio vakuumo aparatu, kurio veikimo principas: laipsniškai, kontroliuoti odos audinių vėsinimą ir taip užtikrinti saugų kūno formų dailinimą.

Procedūros metu tarp paciento odos ir prietaiso antgalio sukuriamas vakuumas užtikrina stiprų, tolygų ir nenutraukiamą audinio šaldymą.
Dėl specialaus įrenginio mechanizmo, veikiamos srities temperatūra palaipsniui sumažinama nuo 37 °C iki -6°C arba -14°C. Tai optimali temperatūra, paveikianti būtent riebalines ląsteles ir tuo pačiu nedarydama jokio poveikio aplinkiniams audiniams.

Procedūra tinkama bet kokio amžiaus vyrams ir moterims, norintiems:
– sumažinti riebalinį audinį;
– sustangrinti odą;
– sumažinti celiulitą.

Po pirmos procedūros vidutiniškai pasišalina 25-45% riebalinio audinio, t.y. 3mm -1.5cm Maždaug pusė jų pasišalina per 15dienų, bet paprastai ryškus efektas aiškiai matomas po 3-4savaičių.
Po kurso procedūrų, šalčio terapijos paveiktose vietose, riebalinis audinys sumažėja net iki 60-70%.

Rekomenduojama atlikti 2-5 procedūras (priklausomai nuo riebalinio audinio kiekio). Procedūros atliekamos kas 3-4savaites.

City Life (2)

Atpalaiduojantys kūno masažai

-20% nuolaida

(30/60/90MIN)

 

PUIKIAI TINKA NORINTIEMS PAILSĖTI, GREITAI ATGAUTI JĖGAS, SUSIKAUPTI, ATPALAIDUOTI NE TIK KŪNĄ, BET IR MINTIS BEI SIELĄ.
Atpalaiduojantys masažai – tai visiškai nauji potyriai: maloni aplinka, kvapnūs aromatai, lengvi muzikos garsai, švelnūs masažuotojo rankų judesiai….

ATPALAIDUOJANTIS NUGAROS MASAŽAS (30MIN)
ATPALAIDUOJANTIS VISO KŪNO MASAŽAS (60/90MIN)
ATPALAIDUOJANTIS RYTIETIŠKAS VISO KŪNO MASAŽAS (60MIN)
AROMATERAPINIS VISO KŪNO MASAŽAS (60/90MIN)

City Life (2)

“Meilės kerai” JAM ir JAI

JAI – atpalaiduojantis nugaros + veido masažas 19.90€

Pasimėgaukite atpalaiduojančiu nugaros masažu, kuris šiltais, maloniais judesiais išsklaidys susikaupusią įtampą, nerimą ir nuovargį. Malonūs aliejai su natūraliais kvapais atvers gyvenimą kitomis spalvomis.

O veido masažas, pagerins kraujotaką, sumažins nuo įtampos veide susidariusias mimikos ir senatvines raukšleles, padės nuraminti nervinę sistemą.

 

JAM – atpalaiduojantis nugaros + rankų masažas 19.90€

Darant šį masažą sukuriama ypatinga aplinka, tad nenuostabu, kad klientai iš malonumo užmiega. Ramybės seansas leidžia pajusti tikrą palaimą tiek kūnui, tiek sielai.

 

Rankų masažo metu atpalaiduojamas visas kūnas, atstatomos ir atjauninamos gyvybinės organizmo funkcijos, rankų oda suminkštėja, atjaunėja. Taip pat masažo metu skatinami rankų odos atkuriamieji procesai, atpalaiduojami raumenys, stiprinamos riešų sausgyslės, skatinama medžiagų apykaita