Sveikatinantys masažai

IMG-d408f4f281fbbce1c61e3c8f00f67136-V

 Klasikinis viso kūno masažas (60MIN)

Tai stiprus, stimuliuojantis bei visas raumenų grupes išmankštinantis masažas, atliekamas raumenis įšildančiais, stipriais bei giliais judesiais. Ši efektyvi relaksacijos priemonė padeda pašalinti stresą, atpalaiduoti įsitempusius ir skaudančius raumenis, sumažinti galvos skausmą, išsivaduoti nuo nemigos. Be to, masažas stiprina patį žmogų: pagerina daugelio organizmo sistemų funkcionavimą, padeda gyti žaizdoms ir tonizuoja raumenis, suteikia naujų jėgų.

 

Tai viena seniausių ir efektyviausių priemonių, naudojamų sveikatai gerinti. Šis masažas ypatingai teigiamai veikia mūsų organizmą, pašalina įtampą ir stresą. Po masažo atslūgsta nugaros, galvos skausmai, atsipalaiduoja raumenys, išnyksta spazmai, atkuriamas sąnarių judrumas.

 

Masažo poveikis:

 

• Šalina nuovargį, stresą ir įtampą;

• Padeda esant chroniškiems nugaros skausmams;

• Padeda atsigauti po didelių fizinių krūvių;

• Puikiai veikia šąlančias galūnes;

• Puikiai tinka mažinti raumenų įtampą sėdimą darbą dirbantiems žmonėms.

• Oda darosi elastingesnė bei atsparesnė neigiamiems išorės poveikiams.

• Malšinamas skausmas sergant stuburo ir sąnarių ligomis.

Klasikinis viso kūno masažas turi ne tik medicininę naudą, bet ir  leidžia atsipalaiduoti bei pailsėti nuo kasdienių rūpesčių.

 

Kaina 42€

 

Paslaugos trukmė – 60min., masažo trukmė – 50 min.

 

Klasikinis viso kūno +  pėdų terapija – 59€

 

Paslaugos trukmė – 90min., masažo trukmė – 80 min.

IMG-4739bc685eff5e27b9060278f81fd35e-V

Klasikinis nugaros masažas  (30MIN)

Tai vienas iš veiksmingiausių būdų nusiraminti ir atsipalaiduoti. Terapinis metodas kompleksiškai apimantis fizinius, psichinius bei dvasinius gyvenimo aspektus. Masažas skirtas esant pavargusiems,įsitempusiems raumenims – kaklo,pečių ir nugaros srityse. Masažo metu atpalaiduojami raumenys,panaikinami nugaros skausmai.

 

Kaina 18€/23€

 

Paslaugos trukmė – 20/30min., masažo trukmė – 17/27min.

 

IMG-08f6e4108456c51f339defbc1335b594-V

Klasikinis nugaros masažas su karštais akmenimis (40MIN)

Tai masažas tiems, kurie patiria fizinę įtampą, šalčio pojūtį galūnėse. Šiltų, vulkaninės kilmės akmenų prisilietimas suteiks kūnui švelnų atsipalaidavimą, nuims raumenų įtampą ir spazmus, atstatys kūno, proto ir emocijų pusiausvyrą.

Nugaros, pečių ir sprando masažas yra vienas veiksmingiausių būdų nusiraminti ir atsipalaiduoti, padeda numalšinti įvairius nugaros skausmus bei įveikti nepatogios pozos ar ilgo fizinio darbo sukeltą nuovargį.

 

Kaina 39€

 

Paslaugos trukmė – 40min., masažo trukmė – 36min.

9P8A6537-2

Švediškas viso kūno masažas (60MIN)

Švediškas masažas – tai masažas, kurio metu išjudinami visi kūno raumenys. Jis rekomenduojamas jaučiantiems stresą, nerimą, esant nugaros raumenų įtampai, miego sutrikimams. Švediškas masažas sumažina nuovargį, pagerina darbingumą, pagerina sąnarių būseną bei visą savijautą, atsikratoma toksinų, kurie linkę kauptis raumenyse. Masažo metu gerai išmasažuojama nugara,visa apatinės galūnės dalis -kojų pirštai, pėdos viršutinis paviršius, padas, čiurnos sąnariai, blauzda, kelio sąnarys, šlaunis, klubo sąnariai, pilvo raumenys, krūtinės raumenys, viršutinės galūnės dalys – pirštai, riešo sąnarys, dilbis, žąstas.

Pagrindinis švediško masažo tikslas – padidinti deguonies pritekėjimą į kraują ir išlaisvinti toksinus, esančius raumenyse.

 

Kaina 49

 

Paslaugos trukmė – 1 val., masažo trukmė – 50 min.

IMG-17abac75fe7ede6f43c19f00528b572f-V

Švediškas nugaros masažas (30MIN)

Švediško masažo tikslas − atpalaiduoti įsitempusius raumenis, sumažinti jų nuovargį ir pagerinti žmogaus darbingumą. Taip pat padidinti deguonies pritekėjimą į kraują ir išlaisvinti toksinus, esančius raumenyse. Taikoma masažo technika tinka, kai klientas jaučia nervinę įtampą, sumažėjusį darbingumą, skundžiasi miego sutrikimais, viso organizmo disbalansu.

 

Kaina 35

 

Paslaugos trukmė – 30 min., masažo trukmė – 27 min.

IMG-dd26e41bcd1835a17499f89b560dc631-V

Viso kūno terapija (60MIN)

Masažo terapija- tai stiprus įvairių judesių masažas su priedais. Atliekamos gydomojo, sportinio, havajietiško masažo technikos, taip pat taurelių, taškinių vamzdelių ir kamuoliukų pagalba, paveikiami gilieji audiniai, skausmingi trigeriniai taškai, kurie atpalaiduoti suteikia lengvumo jausmą.

 

Kaina 49

 

Paslaugos trukmė – 60 min., masažo trukmė –50 min.

IMG-dd26e41bcd1835a17499f89b560dc631-V

Nugaros terapija (40MIN)

Nuo seno žinoma, vakuuminio masažo taurėmis nauda! O nuo šiol ir Gero masažo namuose bus atliekama gydomosios terapijos metu! Keli šio masažo seansai gali padėti atsikratyti tokių sveikatos problemų, kaip:

– Atritas (įskaitant ir reumatinį atritą),

– Kvėpavimo problemos, astma,

– Nuolatiniai galvos skausmai, migrena,

-Aukštas kraujo spaudimas,

– Pakelia raumenų tonusą, pagerina kraujo ir limfos tekėjimą,

– Nuima raumenų skausmą, maudimą, rankų tirpimą.

Šio masažo gydomasis efektas pasireiškia dėka taurėje išretėjusio oro, slenkant ją oda pagal refleksines zonas.

Tai gerina kraujotaką, limfos drenažą, odos ir audinių apykaitos procesus. Atliekant masažą taurėmis raumenys atsipalaiduoja, skausmas dingsta, žmogus jaučia šilumą, ramybę ir lengvą snaudulį.

.

Kaina 39€

.

Paslaugos trukmė – 40min, masažo trukmė – 35min

IMG-3d07ce2273b8ef21fb736afe4f41ca9c-V

Giliųjų audinių vakuuminis nugaros masažas (30MIN)

Tai viena iš pažangiausių šių laikų profilaktikos ir gydymo priemonių, naudojama grožio ir sveikatos priežiūros srityje. Masažo metu į raumenis priplūsta daugiau kraujo, todėl jie geriau aprūpinami deguonimi ir maisto medžiagomis. Vieno vakuuminio nugaros masažo seansas efektyvumu prilygsta keliems, atliekamiems rankomis.

Atpalaiduoja įsitempusius nugaros raumenis, mažina skausmą, suaktyvina limfos apytaką, skatina odos ir poodžio medžiagų apytakos mikrocirkuliaciją, stiprina jungiamąjį audinį,  greitina gijimo procesus. Gerina savijautą, stiprina nervų sistemą, šalina stresą, ramina, stangrina odą.

 

Kaina 29€

 

Paslaugos trukmė – 30 min., masažo trukmė – 25 min.

profesionalios-masazo-paslaugos-kauno-senamiestyje-lm501-galerija

 Limfodrenažinis viso kūno masažas be įvyniojimo (30MIN)

Limfodrenažinis masažas puikus būdas norinti normalizuoti ir atstatyti limfinės sistemos darbą. Šį masažą drąsiai galima vadinti gydomuoju, kadangi jis padeda jaustis geriau. Šis masažas suaktyvina kraujotaką, padeda greičiau organizmui pašalinti susikaupusius toksinus, mažinti svorį, greičiau regeneruojasi oda, pagerėja emocinė būsena, atsiranda daugiau energijos, sumažėja patinimų. Todėl net jei nejaučiate, kad Jums galimai sutriko limfinės sistema, išbandykite šį masažą profilaktiškai. Profilaktiškai atliekamas masažas padės išvengti daugelio bėdų, taip pat išlaikysite gražią, elastingą ir jauną odą.  

 

Kaina 22€

 

Paslaugos trukmė – 30 min., masažo trukmė – 25 min.

9P8A6561

 Limfodrenažinis viso kūno masažas atliekamas rankomis (60MIN)

Tai speciali viso kūno masažo technika, kurios metu judesiai akcentuojami iš periferijos į centrą, tai yra limfos tekėjimo kryptimi. Dėl to suaktyvėja limfos ir kraujo apytaką, medžiagų apykaita, iš organizmo šalinami skysčiai ir toksinai. Masažo metu dirginama visa limfos sistema, dėl to gerėja organizmo tonusas, mažėja pabrinkimai, patinimai, stiprėja kraujagyslės, stangrėja oda.

Tai ypač efektyvus būdas šalinti celiulitą, mažinti kūno apimtis.

 

Kaina 39€

 

Paslaugos trukmė – 1 val., masažo trukmė – 50 min.

woman_having_stomach_massage-1200x628-facebook-1200x628

Pilvo ir talijos masažas(30MIN)

Masažas ne tik atgaivina odą, sustangrina, pakelia jos tonusą, bet padeda atsipalaiduoti visam kūnui, sugrąžina jam jaunystę bei energiją. Pilvo ir talijos masažas taip pat gerina pilvo srities organų funkcijas, suaktyvina virškinimą bei žarnyne vykstančius procesus, suaktyvina viso organizmo kraujo ir limfos apytaką, padeda organizmui atsikratyti toksinų, skatina riebalinių liaukų veiklą;

 

 

Kaina 20 €

 

Paslaugos trukmė – 30 min., masažo trukmė – 25 min.

IMG-55e6b4c6e030f9b0b8b1c12e50b0f8cd-V

Galvos masažas (20MIN)

Galvos masažas padeda nuraminti galvos skausmus ir aktyvina galvoje esančius nervus.Jis stimuliuoja galvos odą, pagreitindamas kraujotaką galvoje ir taip skatindamas plaukų augimą, plaukų šaknis, o taip pat padėdamas išvengti plikimo.Galvos masažo metu gerėja smegenų aprūpinimas deguonimi ir maisto medžiagomis, todėl gerėja atmintis ir miegas.Šis masažas šalina depresijos požymius, skatina viso organizmo fizinį aktyvumą bei gerina darbingumą.

 

Kaina 18€

 

Paslaugos trukmė – 20min., masažo trukmė – 18 min.

hand-massage

Rankų ir plaštakų masažas (30MIN)

Masažas, kurio metu gerinama periferinė kraujotaka, padedanti išlaikyti galūnes šiltas, mažinamas rankų tirpimas bei sąnarių skausmas, o taip pat tai puikus būdas išsaugoti jaunatviškas ir žavias rankas. Plaštakų masažo metu atpalaiduojamas visas kūnas, atstatomos ir atjauninamos gyvybinės organizmo funkcijos, rankų oda suminkštėja, atjaunėja. Taip pat masažo metu skatinami rankų odos atkuriamieji procesai, atpalaiduojami raumenys, stiprinamos riešų sausgyslės, skatinama medžiagų apykaita, šalinamas nuovargis, gerinama kraujotaka rankų audiniuose.

 

Kaina 20€

 

Paslaugos trukmė – 30min.,  masažo trukmė – 25 min.

9P8A6553

Juosmens ir kojų masažas (30MIN)

Šis masažas maloni ir veiksminga priemonė norintiems atsikratyti erzinančio juosmens maudimo ir kojų sunkumo. Juosmens ir kojų masažas puikiai tinka visiems, dirbantiems sunkų fizinį darbą, ilgai stovimą darbą žmonėms, nėštumo metu, jaunoms mamytėms, nešiojančioms mažylius. Ypač šis masažas tinkamas sportininkams po intensyvių treniruočių, kadangi atpalaiduoja įsitempusius raumenis ir padeda greičiau pasišalinti pieno rūgščiai iš raumenų. Masažas mažina skausmus, nuima įtampą ir nuovargį, stiprina raumenis, gerina juosmens paslankumą.

 

Kaina 20€

 

Paslaugos trukmė – 30min., masažo trukmė – 25 min.

IMG-2dae91c94901df5d1f8e9f866781f3a6-V

Pėdų masažas (20MIN)

Dirbate stovimą ar sėdimą darbą? Jaučiate maudulį ir sunkumą kojose, jos tinsta? Tuomet ši procedūra kaip tik Jums! Sakoma, kad pėdos – tai mūsų kūno veidrodis, atspindintis kiekvieno organo veiklą ir jos sutrikimus, todėl manoma, kad pėdų masažas teigiamai veikia įvairias organizmo sritis bei mažina tam tikrus negalavimus. Pėdų masažo nauda: išnyksta skausmas, šalinama nemiga ir galvos skausmai, taip pat mažinamas nuovargis, kojų patinimai. Šio masažo metu yra stiprinami pėdos kaulai, raumenys, bei raiščiai. Skatinama limfos bei kraujo apykaita.

 

Kaina 18€

 

Paslaugos trukmė – 20min., masažo trukmė – 17 min.