Veido masažai ir kaukės

kmcxzj9iokgifsrlsgxr

Atpalaiduojantis veido masažas (30/40MIN)

• Gerina kraujotaką

• Padeda sumažinti nuo įtampos veide susidariusias mimikos ir senatvines raukšleles

• Padeda nuraminti nervinę sistemą

• Gerina skysčių nutekėjimą

 

Kaina 15/20€

ventosa-masaje-rostro-arrugas-facial-cupping-D_NQ_NP_947186-MLM27223412873_042018-F

Vakuuminis veido masažas (veidas+kaklas+dekoltė)  (40MIN)

Efektyvesnis brandžiai odai arba kaip vienkartinė raukšlių prevencija jaunoms. Vyresnėms moterims aktualus regeneraciją gerinantis, stangrinantis masažas. Po masažo oda tampa elastinga, stangresnė, nes suaktyvinama kraujotaka. Gerėja odos struktūra iš vidaus. Po masažo oda skaisti, pagražėja veido forma.

 

Kaina 22€

facial_orig

Veido kaukė pagal odos tipą (30MIN)

Kaukė – viena efektyviausių odos priežiūros produktų. Jas paprasta ir malonu naudoti, o rezultatai būna alivaizdūs. Kai kurias kaukes galima vadinti, tikromis burtų lazdelėmis: palepinus tokiu produktu odą prieš renginį, kuriame norisi sublizgėti, ji išsyk atsigauna, sustangrėja, palygėja, pašviesėja… Belieka pasipudruoti, pasidažyti blakstienas, antakius, lūpas ir… klausytis komplimentų: “Jūs taip puikiai atrodode!”

 

Kaina 7€

fac02

Atpalaiduojantis veido masažas+veido kaukė pagal odos tipą (45MIN)

 

Masažo metu pakyla odos temperatūra, pagerėja odos kraujotaka, jos aprūpinimas deguonimi, maisto medžiagomis, geriau pasišalina šlakai, suaktyvinama regeneracija, stimuliuojami raumenys, didinamas jų tonusas, pagerėja kosmetinio produkto įsisavinimas.  Veido kaukė pagal odos tipą, suteikia gyvybingumo ir gerina odos būklę

 

Kaina 25€

TAI-080_website-redesign_specialtymasks_v1_03-1

Šviesinanti, skaistinanti akių kaukė (15MIN)

 

Oda aplink akis labai plonytė ir jautri, taigi jai reikia ypatingos priežiūros. Kuo anksčiau ja pasirūpinsite, tuo mažiau nemalonumų turėsite ateityje. Juk niekas kitas neišduoda moters amžiaus, kaip raukšlelės aplink akis. Ši kaukė drėkina, lygina smulkias raukšles, šviesina tamsius ratilus po akimis, Efektyviai atkuria odos drėgmės balansą, maitina ją, išlaiko odą elastingą ir skaisčią.

 

Kaina 5€

CP-faceTop

Ekstra veido procedūra (odos šveitimas, serumo įvedimas, kaukė) (40MIN)

Norint turėti sveiką, gražią odą,  veido šveitimas yra būtinas. Kadangi per dieną ant odos susikaupia dulkių, makiažo bei kitų kenksmingų dalelių. Oda atrodo pavargusi, papilkėjusi, praradusi spindesį.
Serumo įmasažavimas veido odą, bei kaukė. Po kurios oda atsigauna, sustangrėja, palygėja, pašviesėja.

 

Kaina 25€

2-Kobido

VEIDO MASAŽAS SU KOBIDO ELEMENTAIS (50MIN)

Kobido masažas – tai vienas iš efektyviausių terapinių metodų, kurio pagalba natūraliu būdu pagerinama odos būsena ir minimizuojamas senėjimo procesas.

Metodika paspartina giliųjų epitelio sluoksnių atsinaujinimo procesą ir atpalaiduoja veido, kaklo ir dekoltė raumenis. Rezultatas pasiekiamas ypatingų masažo metodų tokių, kaip maigymas, trinimas, gnaibymas ir glostymas, dėka. Procedūros metu vyksta poveikis tų linijų, kurios sąveikauja su tam tikrais organais ir organizmo sistemomis. Daugiau dėmesio skiriama linijoms, kurios yra atsakingos už storosios žarnos ir šlapimo sistemos funkcionavimą. Tuo pat metu yra pagreitinamas valymosi procesas, stimuliuojamas virškinimas. Darbas šiose srityse suteikia gerų rezultatų: veido tonas susilygina, pagerėja bendra savijauta. Taip pat yra daromas poveikis tose srityse, kurios atsakingos už blužnies ir skrandžio darbą. Oda geriau įsisavina maistines medžiagas ir pradeda švytėti tiesiog iš vidaus.

kkjj

Kaina 28€